А як щодо діалогів з громадою просто неба?

Ну от і сталося це у Херсоні вдруге! Ми про відкриті діалоги з громадою. Про цей цікавий інструмент збудження жителів міста і розвитку місцевої демократії.


Нагадаємо, що перший відкритий діалог з херсонцями відбувся 7 вересня 2018 року у рамах проекту «ProstirViews: молодіжна партисипація в громаді». Тоді йшлося про розвиток громади зусиллями сучасної молоді. Ну а сьогодні, 25 травня 2019 року, велися розмови з містянами про те, як втілити чудову соціальну ідею за кошти громадського бюджету Херсона.


Для діалогу з жителями зібралися представники і представниці від усіх партнерів інформаційної та промоційної кампаній Громадський бюджет Херсон на 2019 рік. Бо «як зберуться хмарки в купки — буде громовиця»! Декотрі консультували, інші займалися організаційними моментами, фотографували, знімали відео – кожен робив свою справу. От гуртом і впоралися – ті, хто прийшов, отримали останні ремарки щодо подання власних проектів до громадського бюджету м. Херсон-2019.

Перших заявників проектів наші Людмили консультували, як і обіцяно, на свіжому повітрі. Однак погода «внесла» свої корективи і почалася злива. Вимушені були спритно переміститися до Арт-клубу MassОn. На жаль, діалоги «просто неба» стали діалогами «просто стелі». Та, дякуючи гостинним господарям закладу, почувалися ми досить комфортно. Облаштували зручності для консультацій і пригощання смаколиками.


На рахунок правильності заповнення проектної заявки можна було порадитися з Людмилою Абсавою. Підказки щодо складання бюджету проекта давала Людмила Кузьменко. А з юридичних питань і стосовно проектного пакету документів консультував Сергій Плахотнюк із громадської організації «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір».

Більшість авторів приходили з готовими описами проектів і чернетками заповнених заявок. Були й такі, що тільки розпочнуть цю роботу (та час ще є – подати проект можна до 29 травня 2019 року включно).


І ми усім ідейникам бажаємо подати виграшні проекти та здобути необхідну підтримку від жителів Херсона. А це вже інші вміння й навички – інформувати, переконувати, аргументувати, умотивовувати.


P.S. Це ще не кінець. Адже інформаційна та промоційна кампанії Громадський бюджет Херсон на 2019 рік тривають. Так що до наступних публічних діалогів у серпні! Змінюймо ГРОМАДНО нашу столицю Таврії на краще!


*Інформаційна та промоційна кампанії Громадський бюджет Херсон на 2019 рік проводяться громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір», громадською організацією «Глобальний погляд», благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров’я» та газетою «Вгору» за підтримки Херсонської міської ради.

Хмаринка ##