ГЕШТАЛЬТ ЗАКРИТО. ПОДАРУНОК ЗРОБЛЕНО )

Учора, навіть, не писалося. Бо команду Глобального погляду і наших молодих менті захопили та «тримали у полоні» емоції радості, відчуття корисності й полегшення) Усередині нас до сих пір звучить: «Ми гуртом це зробили!!!»)))

Зробили. Три хороші справи одночасно – завершили гештальт минулого складного року, допомогли молодому херсонському митцю і зробили подарунок громаді) А тепер про це і по черзі.


Восени 2020 року ми проводили публічний Аукціон проєктів, де молоді команди Акселератора молодіжних ініціатив і Фабрики проєктів збирали кошти на реалізацію своїх соціальних ідей. На Аукціоні проєктів місцеві філантропи вкладалися у 10 представлених ініціатив, та бюджети деяких не вдалося зібрати сповна. Команди мали самостійно дофандрайзити ресурси на проєкти, оскільки їх цьому навчали і це було умовою акселераційної студії «РROJECT UP». Та COVID усе зіпсував( Цей вірус, взагалі, вибив із колії більшість намагань наших менті і дозбирати кошти на молодіжні проєкти так і не вдалося(

Ми вже писали, що частину коштів з Аукціону проєктів було спрямовано на підтримку загальноміського учнівського екопроєкту «Пластикова реінкарнація». Такий «+» у нашу спільну карму, бо проєкт спрямований на зменшення пластикового сміття у Херсоні)

А ще певна частина проєктних коштів «зависла». Тоді ми зібралися вкотре і прийняли колективне рішення – об’єднати кошти для останньої спільної хорошої справи. В обговоренні згадалося, що однією з нереалізованих ідей команд Фабрики проєктів була організація виставки робіт херсонського художника-аматора Армена Казаряна. Так виникла ідея підтримати цю молоду, цілеспрямовану, талановиту і сильну людину з інвалідністю, придбавши його творіння. Сказано – зроблено: ми з’їздили до Армена, познайомилися з його сім’єю і собакою на кличку «Пес» (забути про Пса було б непробачно, бо він надто потішний і поводиться як справжній ОХОРОНЕЦЬ! Армена), випили чаю, обрали картини і страшенно щасливі повернули додому.

Що будемо робити з придбаними полотнами, знали наперед – подаруємо громаді. По-перше, хай громада знає свого митця. А, по-друге, ці картини принесуть більше користі, якщо знаходитимуться у публічному просторі, де ними зможуть насолодитися якомога більше херсонців та гостей міста.


Ми довго не вагалися і подарували картини нашій Гончарівці. Саме в обласній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара 23 вересня 2020 року відбувся перший у Херсоні відкритий «продаж» соціальних молодіжних ініціатив – Аукціон проєктів.

Команда Глобального погляду не втомлюється радіти своїм молодим активістам та нашим спільним чудесам для розвитку громади))) Сьогоднішнє дякуємо вам, команди, – «Пам’ятаєш, як бути дитиною?» (Анна Волчанова), «За чашкою чаю» (Олена Бровченко, Дар’я Морозова), «#ЗА_ПРОФЕСІЯМИ» (Ілля Сластін), «Шкільна студія соціальної дії» (Дар’я Іванова) і «Це були найкращі роки життя» (Марія Анісенко, Вадим Панасенко, Валерій Лазаренко).

P.S. Надихатися по-справжньому – це бачити результати своєї праці у переконаннях, рішеннях і діях наступних поколінь)

Хмаринка ##