НОВИЙ РІК - НОВИЙ РІК! СКОРО ПРИЙДЕ НА ПОРІГ!

У приємних передсвяткових клопотах підходить до завершення 2019 рік. Команда Глобального, як і всі інші, сповнена мрій та добрих сподівань на рік наступний))) 


Та час перед Новим роком – це ще й час для підведення підсумків і окреслення планів на майбутнє. А якщо усе це узяти і поєднати з новорічними мелодіями, жартівливими конкурсами, хорошим настроєм та смаколиками, то виходить «Новорічна неPlanёrka». 


У другій половині робочої суботи, 21 грудня 2019 року, на незмінному місці – гостинному арт-клубі MassОn, у компанії наших фабрикант(ок)ів та учасни(ць)ків Акселератора ми класно «зазивали» прийдешній Новий 2020. І, як виявилося, зовсім не прогадали з часом і таким ненав’язливим «способом планування»)))


І сталося, як гадалося, – підсумки-2019 підведені, цілі-2020 наведені, слова подяки сказані, передбачення на новий рік отримані! Ближче роззнайомилися, весело поспілкувалися, оптимізмом і вірою наповнилися, святковий настрій підняли! То ж у команди Глобального погляду та її чудових «вихованців» повна готовність до зустрічі 2020!


P.S. З прийдешнім Новим роком і різдвяними святами! Миру, злагоди, добра!  


Хмаринка ##