Про бюджет участі для громади Херсона

Протягом двох років наша команда спільно з іншими громадськими активістами багато працювала над тим, щоб у Херсоні з’явився бюджет участі та міська цільова програма «Громадський бюджет у місті Херсоні на 2018–2022 роки».
Нарешті усе вдалося і цього року вперше розпочато прийом проектів від мешканців міста, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету м. Херсона. У період з 15 квітня до 29 травня 2019 року (включно) усі містяни від 14 років можуть стати авторами проектів і у такий спосіб заявити про розвиток своєї вулиці, мікрорайону, середовища.

Та, щоб ідеї стали проектами, громаду слід поінформувати і навчити. Конкурс на проведення інформаційної та промоційної кампаній громадського бюджету м. Херсона виграла Громадська організація «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір» під керівництвом Наталі Бімбірайте. А наша організація стала співорганізатором і партнером цих кампаній. 

Глобальний погляд вже двічі підтримав активних жителів міста: 6 квітня та 7 травня проведено тренінги-семінари «Як подати свій проект до Громадського бюджету?». І перші учасники цих івентів вже дізналися відповіді на головні питання:
?  Як працює Громадський бюджет у Херсоні
?  З яких етапів складається
?  Яке фінансування громадського бюджету у Херсоні
?  Як подати свій проект та реалізувати круту ідею
?  Як розробити проект для участі у конкурсі проектів
?  Які методи просування проекту на етапі голосування та відбору.

P.S. Глобальний погляд завжди готовий працювати разом з партнерами, щоб видати цікаві, прості, змістовні інфо- і промо кампанії, які спрацюють та дозволять зробити Херсон кращим! 

Хмаринка ##