ШКОЛА ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ: ЩО ВСТИГЛИ?

Ми вже писали, що Глобальний погляд доклав чималих зусиль до впровадження у Херсоні громадського бюджету. Сталася ця подія у 2018 році, а вже 2019-го стартувало перше і вдале подання проєктів розвитку нашого міста (загалом було подано 73 проєкти, а перемогли 18 проєктів – 11 великих та 7 малих).


Та ми не полишаємо популяризувати цей інструмент прямої демократії й активно долучаємося до навчання херсонців поданню якісних проєктних пропозицій. Приємно, що наша команда вже вдруге стала партнером інформаційної та промоційної кампаній громадського бюджету міста Херсона.


Цього року навчальна компонента Глобального «вималювалася» у цілу школу – Школу громадського бюджету.


Школа громадського бюджету – це цикл регулярних освітніх, консультаційних і комунікаційних заходів, спрямованих на популяризацію громадського бюджету м. Херсона та активізацію мешканців міста. Це клуб друзів для авторів проєктів та місце знаходження необхідних контактів і партнерів, як в громадському, медійному, владному середовищах, так і серед соціально-відповідального бізнесу м. Херсона. Діє Школа на просторі наших друзів та партнерів по громадській діяльності – в Арт-клубі МассОн по вул. Суворова, 27.


Школа громадського бюджету стартувала ? ще у травні місяці, але спочатку дистанційно (цей COVID-19) – підготували два інформаційно-навчальних відеоролика про важливість громадського бюджету. У цій площині – це наш дебют. І, судячи з реакції глядачів, вийшло непогано.


Літо почалося і ми запустилися офлайн, чому дуже пораділи))


Проведення навчальних заходів в Україні дозволили і особливою умовою їх відвідування у Школі стала обов’язкова попередня реєстрація (для дотримання карантинних обмежень кількості учасників заходу до 10 осіб).


У червні попрацювали продуктивно – провели 5 корисних івентів:

-        2 тренінги «Як подати свій проєкт до громадського бюджету?» (11 і 18 червня);


– 2 майстерні «Електронна платформа «Громадський проєкт» (16 і 23 червня);


– першу зустріч Клубу авторів проєктів (сьогодні, 30 червня).


Як відбувалася кожна подія можна переглянути у Фейсбуці на нашій сторінці https://www.facebook.com/KhersonGlobalview/ чи на сторінці Громадський бюджет Херсон https://www.facebook.com/gbkherson/.


P.S. А завтра у Школі громадського бюджету почнеться спекотний липень  ?


*Інформаційна та промоційна кампанії громадського бюджету міста Херсона на 2020 рік проводяться громадською організацією «ІРЦ Правовий простір», громадською організацією «Глобальний погляд», благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров’я» і Газетою «Вгору» за підтримки Херсонської міської ради

Хмаринка ##