Тренінги…Тренінги? Тренінги!

Вже третій тиждень, як розпочато інформаційну та промоційну кампанії «Громадський бюджет Херсон на 2019 рік». І команда Глобального погляду у вирі цих подій. Певна річ, що не сама. Звісно ж, опліч з партнерами – громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір», благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров’я» і газетою «Вгору».


Гуртом проведено п’ять тренінгів-семінарів «Як подати свій проект до Громадського бюджету?». А тренерами були наші фахівчині у проектному менеджменті – Людмила Абсава і Людмила Кузьменко.


Примітно, що перший і останній заходи відбулися у Херсонській міській адміністрації. А три інші проведені у районних радах міста – Суворовській, Корабельній, Дніпровській. Так вдалося охопити і «захопити» бюджетом участі активних мешканців з усього Херсону. Загалом це 120 містян, майже половина з них – молоді люди. І такий стан справ тішить команду Глобального погляду. Дуже тішить!


Пригадується перший тренінг з рекордною кількістю херсончан, бажаючих подати свій переможний проект до громадського бюджету. І привітальне слово мера Херсона на цьому заході – Миколаєнка Володимира Васильовича. Та його щирий подив, що вчитися написанню проектів прийшов сам голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради Владислав Кондратов. Як зараз уявляється «вишиванковий бум» на одному з тренінгів, що припав на День вишиванки. А на останньому тренінгу усі були глибоко вражені ідеями зовсім юних учасниць екологічної школи ZWSХерсон із ЗОШ № 32 – Привалової Дар’ї, Юрчук Анастасі і Коваль Вікторії.

Не обійшлося і без маленького курйозу – на тренінгу-семінарі в Суворовському райвиконкомі ледве не підвела оргтехніка. Думали все: буде тренінг «на пальцях». А от і ні! Пощастило. Один з учасників – Владислав Гладкий з технікою «на ти», допоміг усе налагодити і ми почали вчасно. Усе встигли й усі залишилися задоволеними. 

Підсумуємо: наші експертки вчили натхненно, а херсонці вчилися сумлінно. А ще багато нотували, фотографували, запитували, консультувалися. То ж маємо надію, що до громадського бюджету м. Херсон-2019 буде подано чимало правильно оформлених і вірно прорахованих проектів. Бо ж кожен мешканець міста від 16-ти років може проголосувати аж за шість проектів – три твердих (інфраструктурних) і три м’яких (подієвих).


P.S. А далі у нашій з партнерами «програмі» відкриті діалоги про громадський бюджет м. Херсон-2019 просто неба. Спілкуватимемося з херсонцями на вулицях нашого міста і пригощатимемо їх смаколиками.


*Інформаційна та промоційна кампанії Громадський бюджет Херсон на 2019 рік проводяться громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір», громадською організацією «Глобальний погляд», благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров’я» та газетою «Вгору» за підтримки Херсонської міської ради. 

Хмаринка ##