Трирічний поступ і посаг нашої організації!

Середина грудня для нашої організації є особливим і підсумовуючим періодом щороку. І це не тільки тому, що старий рік закінчується та близиться рік новий. Адже 14 грудня 2015 року громадська організація з Херсону «Глобальний погляд» з її незмінним керівником Людмилою Абсавою з’явилася у Єдиному реєстрі громадських формувань України.


Цього, 2018, року нам виповнилося три роки. Якщо звернутися до періодизації вікового розвитку людини, то ми вже з раннього дитячого віку перейшли у дошкільний вік. І цей рубіж, як виявляється, – є першою сходинкою дорослішання. То ж пригадаємо, як дорослішав Глобальний погляд!


У перший рік з дня державної реєстрації наша організація, здебільшого, навчала свою громаду. Це і семінар «Соціальне підприємництво в ЄС: перспективи розвитку для України» та воркшоп «Розвиток соціально відповідального лідерства» в рамках літньої школи «Молоді лідери» для молоді м. Херсона; цикл семінарів-тренінгів «Від ідеї до проекту» для керівників сільських і селищних рад, керівників комунальних господарств, підприємців, сільських активістів Олешківського та Голопристанського районів; семінар «Програми міжнародної співпраці в сфері освіти (можливості дофінансування з європейських фондів)» і тренінг «Підготовка проектних пропозицій до програми Еразмус+ (напрям Жан Моне)» для викладачів ВНЗ, коледжів та училищ; вчителів шкіл; науковців, держслужбовців і представників громадянського суспільства.


Пишаємося тим, що протягом наступних двох років нам вистачило духу і сил втілити у життя громади цікаві й потрібні проекти, підтримані фундаціями Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки. У 2017 році – наш стартовий проект «Квартал міських ідей» в рамах проекту «Українська регіональна програма громадських ініціатив». Другий проект «Студентські Weekends «Агенти громадського впливу» для Глобального погляду став найулюбленішим і найрезультативнішим – його випускники поповнили молодіжний актив нашої організації! А ще створили молодіжну ініціативну групу «Точка», яка, під нашим копітким керівництвом, реалізовувала проект «ProstirViews: молодіжна партисипація в громаді».


Три проекти за три роки існування Глобального погляду! Символічно, чи не так?!


Ну, і на десерт, згадаємо у нашому літописі найбільш успішні й популярні громадські івенти – вуличну акцію «Відкритий діалог «Як розвивати громаду зусиллями сучасної молоді?», соціальний перформанс «Яка «Влада» та «Молодь» на смак?», акваріумну дискусію «Forum Думок: участь молоді в громадотворенні», партнерську локальну соціально-рольову гру «Державотворення на Марсі».


P.S. Глобальному погляду – ТРИ роки! Це мало, чи багато? Вирішувати Вам, наші прихильники і партнери! А для нас – це цілих ТРИ роки відповідальності перед собою і своєю громадою!!! 

Хмаринка ##