Від ідеї – до проекту! Рухаємося, освітяни!

Ви маєте ідею, але не знаєте з чого почати? З такою самою проблемою ще донедавна стикалися освітяни Дніпровського району м. Херсона. І для них 15  грудня 2018 року громадська організація «Глобальний погляд» провела тренінг «Від ідеї до проекту». 

Членкині нашої організації, Людмила Абсава і Людмила Кузьменко, у директорів кількох шкіл та садочків Дніпровського району підвищували рівень знань, умінь, навиків щодо розробки ідеї проекту, підготовки проектних пропозицій до грантових конкурсів, можливостей залучення фінансових ресурсів.


Освітян навчали формулювати проблеми проекту, правильно визначати цільові групи, мету, завдання і методи реалізації проекту. Разом тренувалися передбачати очікувані результати проекту, вибудовувати логіку і формувати бюджет проекту, здійснювати оцінку та моніторинг виконання проекту.

Відтепер, учасники тренінгу володіють повним інструментарієм підготовки проектної пропозиції і не мають жодного приводу казати «я не можу» або «я не знаю». «МОЖУ І ЗНАЮ»! «БЕРУ І РОБЛЮ»!


Загалом, день тренінгу був цікавим, творчим і насиченим. У освітян з’явилося чимало ідей та намірів. Вони домовились продовжити навчання, тобто його практичну частину, – підготувати реальні проектні заявки.


Сподіваємося, що здобутих знань і снаги вистачить у вас, учасники тренінгу, для втілення у життя цікавих і потрібних проектів. А ми залюбки провели цей день з вами і спостерігали за народженням ідей майбутніх корисних ініціатив.

Хмаринка ##