«Живе» спілкування з громадою дає результати!

Усе-таки вуличні акції – це дієвий інструмент демократії й донесення інформації до громади, який слід використовувати. Здається, саме завдяки відкритим діалогам відбулися зрушення у голосуванні за проєкти громадського бюджету міста Херсон на 2019 рік. (крига скресла! разом ми сила!)


Команда Глобального погляду вже вела розмови з містянами про те, як реалізувати соціальну ідею за кошти громадського бюджету Херсона. Це відбувалося 25 травня 2019 року в історичній частині міста на вулиці Суворова. Діалог з жителями вели представники і представниці від усіх партнерів інформаційної та промоційної кампаній «Громадський бюджет Херсон на 2019 рік». Тоді, на жаль, не склалося тільки з погодою.

У вересні ж погода задалась. І від цього відкриті діалоги, проведені 5 і 12 вересня, тільки виграли. Херсонці приязніше йшли на контакт, брали інформативні флаєри, отримували вичерпні відповіді щодо процедури голосування за подані проєкти громадського бюджету, мали змогу присісти, пригоститися печивом чи випити склянку води.


Приємно було чути, що хтось уже проголосував за обрані проєкти громадського бюджету Херсона. А декотрі, щойно взнавши про програму, щиро цікавилися ідеєю зробити Херсон кращим. На жаль, були жителі з «ім’ям» «моя хата з краю, я нічого не знаю і знати не хочу» . (добре, що такі у меншості)

Якщо не в центрі нашого сонячного міста та не просто неба, ну де б ми ще могли розповісти про громадський бюджет Херсона іноземним гостям? (які, доречі, були налаштовані досить позитивно)


Одна з перехожих, журналістка з Енергодара, повідала нам, що у них вдруге реалізується програма Громадський бюджет м. Енергодар (https://www.en.gov.ua/gromadsykiy-byudghet), тільки голосування за проєкти передбачено до 15 вересня (https://energy.pb.org.ua/ ).


P.S. Учора голосування завершено. То ж чекаємо на результати. Так кортить бачити наше місто справжньою столицею Таврії!


*Інформаційна та промоційна кампанії Громадський бюджет Херсон на 2019 рік проводяться громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір», громадською організацією «Глобальний погляд», благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров’я» та газетою «Вгору» за підтримки Херсонської міської ради.

Хмаринка ##