АУКЦІОН ПРОЄКТІВ ОСЬ-ОСЬ!

Наближається 23 вересня. Наближається час істини для команди Глобального погляду та Акселератора молодіжних ініціатив! А для кожного херсонця і херсонки наближається час можливостей стати більш соціально відповідальними! 


Цей незвичний Аукціон, який ми анонсуємо, для нас і для кожного з вас! Бо це – соціальний Аукціон) І на ньому не продаватимуть товарів чи майна з публічного торгу покупцеві, який запропонував найвищу ціну. На ньому до «продажу» будуть запропоновані цікаві молодіжні ініціативи соціального спрямування, бюджет яких прораховано максимально точно. А кошти, виручені на цьому Аукціоні, підуть виключно на закупівлі необхідних матеріалів чи обладнання. Свій власний час команди та їх волонтери планують витратити на реалізацію проєктів безоплатно.


Отже, Аукціон проєктів –  це заключний, публічний і найвідповідальніший захід в рамах проєкту «Акселератор молодіжних ініціатив», який реалізується за підтримки Європейського фонду за демократію (ЕЕD). До відома, цей проєкт націлений на прискорення позитивних змін у нашому місті через молодіжний активізм та реалізацію соціальних ініціатив молодих херсонців.


У ході Аукціону проєктів 11 команд активно презентуватимуть власні проєкти Донорам протягом 5 хвилин. Після кожної презентації надаються 5 хвилин на запитання-відповіді учасників Аукціону. Далі розпочинаються «торги», під час яких Донори голосують коштами за проєкти, які їх зачепили.


Механізм Аукціону проєктів відрізняється від класичного Аукціону. Немає тих, хто програв, чи тих, хто виграв. Учасники Аукціону, тобто Донори молодіжних ініціатив, роблять грошові ставки на той проєкт, який їм до вподоби, або на декілька вподобаних проєктів. Усі ставки, зроблені на певний проєкт, підсумовуються і у такий спосіб збираються бюджети одинадцяти проєктів.


Для молодих команд, які братимуть участь в Аукціоні проєктів, це унікальний досвід. А для Донорів – можливість підтримати цікаві, а головне корисні, ініціативи наших з вами дітей, які покращать життя херсонської громади.


Стати соціальним Донором дуже просто – приходь на Аукціон проєктів і роби ставку, як:

  1. Амбасадор – головний спонсор і наставник проєкту з мінімальною ставкою у розмірі 3000 гривень;

  2. Корпоративний Донор – підтримай один чи кілька проєктів («пакет» проєктів) на суму від 1000 гривень, розподілених у зазначених пропорціях;

  3. Індивідуальний Донор – підтримай один, кілька або й усі проєкти, надавши не менше 200 гривень на їх реалізацію. 


P.S. У наступній публікації про ТОП-11 молодіжних проєктів) Тільки би не зурочити! «Корона» відступи!!!

Хмаринка ##