Прививаємо культуру ведення відкритих діалогів у громаді Херсона!

Молодіжних громадських ініціатив у Херсоні не так уже й багато і лише деякі з них запам'ятовуються надовго і приносять користь громаді міста. Сьогодні, 7 вересня 2018 року, о 16:00 у центрі Херсона на майданчику ТЦ «Суворовський» відбувся Відкритий діалог «Як розвивати громаду зусиллями сучасної молоді?».


Ця цікава акція «під відкритим небом» – не прості розмови з громадою, вона націлена на те, щоб привернути увагу херсонців до проблем молодіжної партисипації (тобто участі) у місті. Організаторами заходу виступила наша громадська організація «Глобальний погляд» разом з молодіжною ініціативною групою «Точка» у рамах проекту «ProstirViews: молодіжна партисипація в громаді».

Наш Відкритий діалог з громадою пройшов у теплій і дружній атмосфері. Погода була чудовою, вдосталь напоїв і смаколиків, і мешканці охоче спілкувалися з молоддю та визначалися з оцінкою їхньої активності у Херсоні. На драбині молодіжної участі Роджера Харта, запропонованої для оцінки, майже не було вільного від наклейок місця! Переважна оцінка херсонців – це третя з восьми запропонованих сходинок – «символічне залучення молоді». Та багато хто з мешканців віддав «свій голос» за сьому і восьму сходинки, відповідно, – «молодь робить все сама», «ініціатива молоді. Спільні рішення».  А загальною висловленою у ході діалогу думкою громади є така: «надії і сподівання тільки на молодь та її небайдужість до життя міста Херсона й України!»


8. Ініціатива молоді, спільні рішення 

7. Молодь робить все сама

6. Ініціатива дорослих, спільні рішення 

5. З молоддю консультуються

4. Молодь проінформована про рішення

3. Символічне залучення молоді

2. Молодь як декорація

1. Маніпуляція молоддю

Проект підтримано Фондом громади міста Херсон «Захист» та проектом «Публічні діалоги – шлях до успішного самоврядування», який реалізується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.


P.S. Одні хвилювання вже позаду, але попереду ще більше збудження громади! Отож, зустрічаємося 14 вересня 2018 року о 16:00 на майданчику ТЦ «Суворовський» або 15 вересня 2018 року о 15:00 у парку «Херсонська фортеця» на соціальних перформансах «Яка «Влада» та «Молодь» на смак?»!


Хмаринка ##