Публічні діалоги молоді з громадою: вислід

Сьогодні відбувся довгоочікуваний FORUM ДУМОК: Участь молоді в громадотворенні! Цей захід є підсумовуючим у проекті «ProstirViews: молодіжна партисипація в громаді», який реалізується  нашою громадською організацією «Глобальний погляд» разом з молодіжною ініціативною групою «Точка».


Херсонцям сподобалася і «АКВАРІУМНА» дискусія, і відеоролик «ЧЕСНО Й ВІДВЕРТО З МОЛОДДЮ», і вільний формат заходу. З кожного питання дискутували емоційно, але доброзичливо; учасники дискусії в малому колі постійно змінювалися – багатьом хотілося СКАЗАТИ СВОЄ СЛОВО про реальну і можливу участь молоді в житті громади міста Херсон.


Головними учасниками FORUMу ДУМОК стали студенти вищих навчальних закладів міста (ХНТУ, ХДУ, ХДАУ, ХЕПІ). До нас також завітали гості – Ігор Гарагуля, співзасновник «Медтехніка - МТА» і Артур Мадатян начальник відділу регіональної політики та фандрайзингу Управління регіональної політики ХОДА, які активно дискутували з молоддю про проблеми, можливості, перспективи.

А основними думками, озвученими на форумі, були такі: «молодь слід більше інформувати про можливості громадської активності»; «виші обмежено надають студентам можливості участі в громадському житті міста, більше, через студентське самоврядування і силування участі у заходах, які не завжди їм цікаві»; «молодим людям треба не просто тихенько хотіти на дивані, а боротися зі своїми страхами і лінню та діяти, знаходити однодумців».


Хочемо подякувати чудовій модераторці FORUMу ДУМОК Людмилі Лук’яновій і креативному простору «HUBWAY» за гостинність! 

Проект підтримано Фондом громади Херсона «Захист» та проектом «Публічні діалоги – шлях до успішного самоврядування», який реалізується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.


P.S. Перегляньте відеоролик «ЧЕСНО Й ВІДВЕРТО З МОЛОДДЮ» у нашій галереї. Обіцяємо, вам сподобається.


Хмаринка ##