РROJECT UP↑ IS OVER. THE END. ALL. READY

Акселераційна студія «РROJECT UP» завершена. Востаннє Акселератор молодіжних ініціатив «прискорювався» минулого тижня, аж двіччі.


Завершили питаннями адміністрування і звітування за проєктом та підготовки до презентації ініціатив на Аукціоні проєктів. Передували цьому акселераційні модулі «Логіка побудови та «скелет» проєкту» і «Ресурси та бюджет проєкту».

«Корона» суттєво вибила нас із графіку, «заставила» понервувати, «попітніти» і перейти в онлайн. Та, вже у червні ми з Акселератором підлаштувалися – змогли перейти в офлайн, працювали в Арт-клубі «МассОн» обмеженою кількістю осіб і дотримувалися санітарних норм, як того вимагала державна та місцева влада. І наша «диванна» акселерація у Zoomі перетворилася на справжню-справжнісіньку, живу акселерацію. Підтримали нас у цей специфічний час і наші благодійники, за що їм велика подяка.


Експертки Глобального погляду зробили свою справу.  Одним-двома-трьома… «помахами чарівної палички» допомогли командам «обернути» ідеї позитивних змін у проєкти (ну майже так легко, як у казці про Попелюшку) і навести акценти на їх презентації перед соціальними донорами. 

До проєктних команд «прикріплено» менторок (наставниць, виховниць). Наставниці діляться своїми знаннями і досвідом у проєктному менеджменті, та не лишень. Спостерігаючи за роботою команд, вони вказують на недоліки й попереджають про можливі ризики. Тобто, допомагають побачити те, чого команди самі не помічають (інший погляд), і надають можливість скорегувати це ще до публічного «продажу» проєкту на Аукціоні.


Для довідки: менторство або менторинг — це процес взаємодії більш досвідченої у певній сфері людини (ментора) з менш досвідченою, досить часто молодою, людиною (менті) за якого відбувається передача знань, навичок, вмінь. Якщо говорити простими словами, то в сучасному світі менторство — це наставництво, але не в чистому вигляді, а в поєднанні з консультуванням, коучингом і моральною підтримкою. Це особливий вид партнерства, який не є формальним і передбачає постійну комунікацію ментора і менті. Та запорукою успішної взаємодії у менторстві є внутрішній локус контролю менті (внутрішній, інтернальний локус контролю відповідає пошуку причин поведінки в собі). Саме менті відповідає за розвиток своїх компетенцій, а не його учитель. Переконання в стилі «раз ти мені це порадила, значить ти і винна в тому, що у мене не вийшло» – шлях у глухий кут.


І, так, Акселераторе, ми щиро сподіваємося на велику, та ні, на величезну віддачу від тебе і твоїх проєктних КОМАНД. У кінці серпня на нетворкінгу зможемо оцінити рівні твоєї «командності» і креативності, а також ККД ПроджектАпу та зиск від наших старань. Коротко кажучи, ми в передчутті чогось ейфорічного й атракційного.


P.S. Нетворкінг – наближається. Презентації – розробляються. Усе йде за планом.


*Проєкт реалізується за підтримки Європейського фонду за демократію (EED)


Дохідливо про менторинг тут: http://surl.li/epow; http://surl.li/epvp; http://surl.li/epvo; https://cutt.ly/Sd1QdUk.

Хмаринка ##