РROJECT UP↑

Акселератор молодіжних ініціатив майже на фінішній прямій. Знання з проєктування отримано, команди сформовані, соціальні ідеї згенеровані, справа за навичками написання конкретного проєкту.


І у цій справі Акселератору підсобить РROJECT UP – акселераційна студія – програма менторської та експертної підтримки учасни(ць)ків проєкту з «прокачки» ідей соціальних змін, трансформації відібраних ідей у проєкти, розробки концепції презентації проєкту потенційним благодійникам.


Програма складається з двох блоків: перший має на меті закріпити знання з прожект-менеджменту; другий – командна робота, менторство, трекінг і підготовка класних проєктних пропозицій на Аукціон проєктів.


Планувалося, що робота акселераційної студії буде «кипіти-горіти» в Арт-клубі «Массон». Та COVID-19 «вніс поправки» у цей процес. Акселератору теж довелося переходити в онлайн. Проте, одна справа дистанційне навчання і зовсім інша – дистанційна акселерація проєктів у команді (ось така, «диванна», акселерація). Та іншого варіанту поки що зась!


То ж внесли зміни до Програми студії акселерації «РROJECT UP» і приступили до неї у Zoomі. А розпочали з основи-основ – логіки побудови та «скелету» проєкту.


«Ох, нелегкая это работа - Из болота тащить бегемота!». Про що це ми? А про те, що не так уже і легко трансформувати ідею у проєкт! Але, «набивши руку», це цілком можливо. І ми впевнені, що Акселератор впорається з цим. Адже Людмила Абсава надала йому слушні рекомендації, яких не знайдеш у підручниках та методпосібниках:

- як «віднайти» і описати проблему;

- як правильно «прицілитися» і визначити цільову аудиторію та стейкголдерів проєкту;

- як трансформувати проблему в мету (генеральну ціль)

- як розбити мету на завдання (цілі) і визначити щодо кожного активності проєкту;

- як «викрутити» позитивні результати з негативних наслідків проблеми;

- якими можуть бути продукти (outputs), наслідки (outcomes) і вплив (impact) проєкту.

 

P.S. Акселерація триває: домашнє завдання задане, команди – працюють, ментори – наставляють)

 

*Проєкт реалізується за підтримки Європейського фонду за демократію (EED)

 


Хмаринка ##