ЗУСТРІЧІ БУВАЮТЬ РІЗНІ…

Почнемо з нагадування: «І, так, Акселераторе, ми щиро сподіваємося на велику, та ні, на величезну віддачу від тебе і твоїх проєктних КОМАНД. У кінці серпня на нетворкінгу зможемо оцінити рівні твоєї «командності» і креативності, а також ККД ПроджектАпу та зиск від наших старань. Коротко кажучи, ми в передчутті чогось ейфорічного й атракційного». Цими словами ми завершували попередній допис. І, знаєте, що? Наші сподівання справдилися на усі 100 % і ми несказанно раді!!!


А тепер про зустрічі. Зустрічі бувають різні. У нас була «Зустріч проєктів». Саме таку назву ми обрали для нашого нетворкінгу, бо запросили на нього учасників двох проєктів – Акселератора молодіжних ініціатив і Студії навиків «Фабрика проєктів». 

А ще на зустрічі у нас був пароль. Вгадаєте, який? М-м-м-м... Годі думати! Усе-одно не докумекаєте): Бо він у нас незвичайний. Тобто особливий. «Тут усе вирішують бАкси!» – проголошували ми і налаштовувалися на нетворкінг. «бАкси» – це такі умовні гроші, як бакси, тільки без «б» і від слова «АКСелератор»)) І ними ми голосували за представлені командами проєкти соціальних ініціатив (вийшла така собі генеральна репетиція Аукціону проєктів).

Що було на зустрічі? Програмка простенька, ненав’язлива, бо, взагалі-то, нетворкінг призначений для зав’язування дружніх відносин з новими людьми у невимушеній атмосфері. Почали з привітальних слів керівниці проєкту, подивилися слайд-шоу з фото «Згадай, як усе було!», презентували проєкти і проголосували за них Аксами, колективно рефлексували і радилися за поїданням смаколиків, підсумували Акси й оголосили результати, вручили сертифікати і нафотографувалися вдосталь)


На нетворкінгу ми поцілили в десятку! Бо на «продаж» було виставлено 10 соціальних проєктів: Сортуємо сміття разом (авторка Юлія Шахман); Пластове печиво (авторка Дар’я Уланова ); Анімаційна студія «Мультидіти» (авторка Ольга Тягнирядно); Швидка ракетка (авторка Анастасія Дівніч); Пам’ятаєш як бути дитиною? (авторка Анна Волчанова); За чашкою чаю (авторка Олена Бровченко); Шкільна студія соціальної дії (авторка Дар’я Іванова); Арт-об’єкт «Шевченко Today» (авторка Марія Анісенко); Музика в саду (авторка Анна Костецька); #за професіями (автор Ілля Сластін).

На жаль, ми не побачили презентації ще одного проєкту від Таїсії Якубовської «Інтерактивна екологічна казка «Про наше чорне море» через непереборні обставини. Та, дуже на те сподіваємося, що усе буде гаразд і на Аукціон проєктів він вийде.


 Як було на зустрічі? Цікаво, смачно, корисно.  Ми разом осягли п’ять вигод нетворкінгу:


1) збільшили коло спілкування, яке буде «тягнути» вгору і «розширюватиме» нас (це ми і про організацію, і про Акселератор);


2) ще раз прискорилися на шляху до досягнення мети (акселерація наше фсьо);


3) знайшли нових знайомих, які надали слушні ради і заощадили час на самостійне з’ясування своїх «проколів» і хиб;


4) взаємодопомогли (наше авторство слова) чим змогли;


5) випробували новий формат «відкритості» і яскравого життя (спробуйте обов’язково!).


P.S. Нетворкінг – це про відносини. А ще – про взаємодопомогу. Нетворкінг – це коли ти допомагаєш іншим, не чекаючи нічого натомість!


*Проєкт реалізується за підтримки Європейського фонду за демократію (EED)


Про нетворкінг простими словами тут: https://cutt.ly/5fce1qo; https://cutt.ly/OfceHJX;  https://cutt.ly/1fceTgj

Хмаринка ##